Shadowrun

http://shadowrun.netroof.eu/

Shadowrun
.
Shadowrun
21.05.2022 - 13:43:12
Shadowrun
Shadowrun
Shadowrun
meno:
heslo:
[reg]   autologin
Shadowrun
Shadowrun

Kybermozek

kategória: Ostatné zázraky

poslal hokum ( 8.06.2007 | 10:57:45 )

Tvarovaný může být jakkoliv, většinou záleží na zákazníkovi. Nejčastěji je tvarovaný do koule, není větší jak tenisový míč. Plášť je z karbonizovaného titanu zaručující velkou mechanickou pevnost, v plášť jsou konektory pro připojení na optoelektronickou sběrnici, obvykle 1 datajack a konektor pro supervodiče. Uvnitř je velmi sofistikovaný hardware na bázi super hybridní technologie křemík-diamant-irridium. A k čemu to vlastně je?

Jedná se o technologickou náhradu mozku, do které se umístí vědomí lidské nebo metalidské bytosti. Po takové to proměně získá bytost učité výhody oproti ostatním.
- centrální vyhodnocovací jednotka s autoaktualizací paměťových bloků a relací mezi nimi (funguje jako klasický mozek)
- interní datová paměť, obvykle 100 - 500 Mp (do této paměti si uživatel může nahrávat softdovednosti, dokumenty, programy apod.)
- komplexní optoelektronické komunikační rozhraní (systém, pomocí kterého komunikuje kybermozek s perifirními zařízeními, například deck, rig, robotické tělo)
- interní baterie, pomocí nich mozek může fungovat i bez připojených periferií až 1 měsíc

Výhody & Nevýhody:
- takto kybernetizovaná postava již nemůže být magicky aktivní, stává se inteligentním strojem
- manová kouzla na postavu nepůsobí, stejně tak psychologická mučení
- postava se může připojit do libivolného zařízením s odpovídajícím komunikačním rozhraním a ovládat jej jako své vlastní tělo
- postava jedná ve dvojnásobně kratším čase než ostatní
- postava má esenci rovnou 0. Do robotického těla lze implantovat téměř neomezené množství cyberwaru (pokud se navzájem nevylučují nebo pokud podle GM je může využívat stroj - žádné vylepšené vnitřnosti, oběhový systém) za nižší cenu (70% základní), nelze však implementovat bioware
- další závisí na perifériích
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
speciální podle periferií není není není max 1 kg delta klinika 5 000 000 Y +/- úvaha GM (záleží na technologické úrovni světa) delta klinika

< Nákladní vozy pro Trucky Pružící botky >
zobrazené: 2294x
hodnotenie: 1 (1), hlasovalo: 3

Ako sa Vám páči tento príspevok?

ohodnotiť známkou 1 ohodnotiť známkou 2 ohodnotiť známkou 3

Komentáre

Juu...konečne si môžem zahrať asteroidy kedy chcem, kde chcem a ako dlho chcem :))
 - Ekin (09:35:15 9.06.2007)
Nápad pekný, odporúčam však používať výhradne ako qvestový item.  Výhrady: Manové kúzla pôsobia nielen na mozog ale všeobecne na organické štruktúry, preto navrhujem iba znížiť účinnosť manových kúziel ale ponechať pôsobenie (iné kúzla ako napr ovládanie jednania apod nepôsobia). Čo sa týka množstva kyberwaru aplikovateľného postave dal by som obmedzenie. Nechal by som nulovú esenciu na testy voči kúzlam (liečenie apod) avšak množstvo kyberwaru limitoval s tým že by sa iba znížili nároky na esenciu. Ďalej by som dosal pravidlo o strate kontroly ako je to napr u "move by wire" systémov. Jedná sa prakticky o to, že samotná podstata človeka síce môže byť yakódovaná v elektronickom mozgu, avšak stále je pevne spojená s vonkajším svetom. Akákoľvek elektronika toto spojenie oslabuje, až má človek pocit, že tu nieje ničím ňalej viazaný a jeho duch jednoducho opustí našu rovinu (urobil by som to na spôsob testu sily vôle v časových intervaloch). Ďalej Bioware by som povolil, nieje dôvod prečo nie. A na koniec...GITS rulez :))
 - Ekin GM (09:47:42 9.06.2007)
Tenhle mozek je k tomu, aby postava mohla mít 100% elektromechanické tělo (via robot), takže bioware asi fungovat s větší pravděpodobností nebude. Roboti (a robotická těla) mají i podle pravidel esenci rovnou nule a cyberwaru mohou mít, co hrdlo ráčí (dokonce i za 70% normální ceny), ale musí se u toho cyberwaru rozumně uvažovat (robotovi budou podkožní destičky asi na nic).
 - hokum (22:49:13 9.06.2007)
Pokiaľ som to dobre pochopil, tak robotické telo nieje podmienkou. Takže ak ma niekto pôvodné telo, tak by v ňom nejaký bioware fungovať mohol, napr. zvýšenie rýchlosti alebo sily.
Ale inak veľmi pekné :)
 - zapo (03:37:15 11.06.2007)
Pokiaľ chcete pridávať nové veci alebo písať komentáre, musíte sa prihlásiť (prihlasovací formulár sa nachadza hore).
Pokiaľ ešte nemáte svoj účet, tak si ho môžete ihneď vytvoriť registráciou na naších stránkach.
.
.
top Hore | print Vytlačiť stránku
© 2003-2022 zapo & post authors, vygenerované za 0.054 sec.