Shadowrun

http://shadowrun.netroof.eu/

Shadowrun
.
Shadowrun
21.05.2022 - 15:40:00
Shadowrun
Shadowrun
Shadowrun
meno:
heslo:
[reg]   autologin
Shadowrun
Shadowrun

Kyselinová pistolka

kategória: Iné špeciality

poslal Jan ( 20.06.2007 | 10:35:20 )

Jedná se o obyčejnou dětskou hračku - vodní stříkací pistolku z plastu. Tyto hračky jsou na úpadku, protože děti si v dnešní - alias herní - době hrají s opravdovými zbraněmi, ale seženete je na každém rohu. V každém stánku nebo obchodě. Tato pistolka stojí 10Y, ale nemůžete do ní ihned napěchovat kyselinu. Musíte jí vyztužit keramickými články, které kyselina nerozpustí. Tyto články seženete v nemocnici nebo lékárně za cca 60Y, ale pokud je jich nedostatek, může to být klidně 300Y. Pokud máte obě tyto věci, tak se můžete pustit do díla. Na celou úpravu nepotřebujete mít žádné odborné znalosti a trvá půl hodiny. Poté stačí sehnat žíravou kyselinu, tu seženete také v nemocnici, litr za 100-500Y. Nabíjí se tak, že se kyselina vlije do otvoru, trvá to stejně dlouho, jako dvě přebytí u normální zbraně. Naíjet musíte po každém výstřelu, protože spotřebuje těch 0,2 litru, které jsou ve zbrani, při jednom výstřelu. Utajitelnost je také celkem velká, protože se nedá zjistit rentgenem a když jí na někoho vytáhnete, možná Vás vysměje. Ale když vystřelíte, tak se smát přestane. Doporučuji jí používat jako zbraň, která poškodí zbroj a poté můžete útočníka odrovnat snáz. Když kyselina dopadne na kůži, spustí bolestivou reakci, při které se nemůže protivník soustředit a proto ani střílet. To trvá jedno kolo, při boji. Na kůži protivníka zraníte tehdy, když nemá žádnou zbroj, ani oblečení. Takže musí mít nějakou část těla nahou. Nezraňuje životy !!!! Po rozleptání , což trvá tři bojová kola po zásahu, zbroj, oblečení padá na zem a protivník má tuto část těla nahou. Oblečení či zbroj je zničené. Její dostřel činí pouhých 5 metrů, na to pozor.
Můžete si k ní přimontovat - ehm, přilepit - malou svítilnu a laser, ale nic Vám to nepřidá. Nemůže se do ní dát nějaká elektronika.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
stříkací pistolka 6 0,2 litru kyseliny (musí být označená jako žíravina) A - po stisknutí spouště stříká ničí zbroje a oblbečení ihned po zásahu, vytváří popáleniny na kůži - vznikají neléčitelné jizvy (nutná plastika) 0,1 kg bez kyseliny 0,3 kg s kyselinou ihned 10Y samotná hračka stříkací pistole, 60Y keramické vložky -

< Zabijáčtí nanoboti "Neviditelná smrt" Zneviditelňovací kombinéza "Shady cloak" >
zobrazené: 2250x
hodnotenie: 1.67 (1.67), hlasovalo: 3

Ako sa Vám páči tento príspevok?

ohodnotiť známkou 1 ohodnotiť známkou 2 ohodnotiť známkou 3
Pokiaľ chcete pridávať nové veci alebo písať komentáre, musíte sa prihlásiť (prihlasovací formulár sa nachadza hore).
Pokiaľ ešte nemáte svoj účet, tak si ho môžete ihneď vytvoriť registráciou na naších stránkach.
.
.
top Hore | print Vytlačiť stránku
© 2003-2022 zapo & post authors, vygenerované za 0.016 sec.