Shadowrun

http://shadowrun.netroof.eu/

Shadowrun
.
Shadowrun
19.05.2022 - 07:51:38
Shadowrun
Shadowrun
Shadowrun
meno:
heslo:
[reg]   autologin
Shadowrun
Shadowrun

TATRA, V3S - korba, MPV, MW, PV, EV

kategória: Obrnené vozidlá

poslal Jan ( 21.06.2007 | 08:57:43 )

Tatry jsou a vždycky budou spolehlivá vozidla a staré V3S měli perfektní konstrukci i motor, málo kdy se porouchaly. A když se tohle spojí tak vznikne spolehlivé a málo poruchové bojové vozidlo. Vyrábí se v několika výrobních verzích. Ty jsou korba - tedy zadní část vozidla tvoří rampa na uložení předmětů, která se může zakrýt plachtou. Poté je MPV - což je mobilní protipěchotní vozidlo. Jeho zbraňové vybavení efektně zničí jakoukoli živou jednotky. MW - což je mobilní výsadkové vozidlo. Korba je pokrytá těžkým pancířem a vejde se do ní až 20 osob. Poté PV - pomocné vozidlo. Na jeho korbu se může namontovat popelářský box, míchačka, hydraulické rameno a další. A jako poslední je tu EV - což je explozivní vozidlo. Je to obrovská obrněná pojízdná krabice, která se ovládá na dálkové ovládání a když dojete na místo určení tak exploduje. Všechny tyto typy jsou velice spolehlivé a nový typ úspornějšího motoru je také spolehlivější.
U korby nejsou namontované žádné zbraně. Tato verze je pro dvě osoby, na korbu se vejde deset lidí. MPV, arzenál tvoří 5 kulometů ASSA (viz zbraně), každý na jedné straně vozidla a na střeše, posádku musí tvořit minimálně 6 lidí - řidič + 5střelců, Vejde se jich dovnitř 11. MW - arzenál je jeden kulomet ASSA umístěný na střeše, který je ovládaný zevnitř, posádku může tvořit až 20 osob + řidič a spolujezdec, který ovládá střílnu. PV nevlastní žádný arzenál a posádku tvoří jen řidič a spoljezdec. EV - výbavou je makro fůzní hlavice umístěná pod vrstvou pancíře a obklopená hřeby. Při výbuchu jsou všechny postavy, i ukryté za zdí, pokud jsou ukryté pod zemí nebo v příkopu tak nejsou, v okruhu 100 metrů zabiti. Po výbuchu je EV zničeno.  
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
šestikolové obrněné vozidlo (korba, PV), osmikolové obrněné vozidlo (MPV, MW), pásové obrněné vozidlo (EV) 5 (korba, MPV, PV, EV), 4 (MW) 50/120 (korba, MPV, MW, PV),35/60 (EV) 8 (MPV, MW, EV), 5 (korba, PV), 1 (pro korbu u druhu korba) 9 (všechny druhy) 0 (pro korbu u druhu korba) 4 2 150.000Y (MPV, MW), 100.000Y (korba, PV), 450.000Y (EV) 5/10 dní (všechny kromě EV), 1/2 měsíce (EV) -

Rheinmetall GmbH GeFaS II >
zobrazené: 5619x
hodnotenie: 1.83 (1.83), hlasovalo: 24

Ako sa Vám páči tento príspevok?

ohodnotiť známkou 1 ohodnotiť známkou 2 ohodnotiť známkou 3
Pokiaľ chcete pridávať nové veci alebo písať komentáre, musíte sa prihlásiť (prihlasovací formulár sa nachadza hore).
Pokiaľ ešte nemáte svoj účet, tak si ho môžete ihneď vytvoriť registráciou na naších stránkach.
.
.
top Hore | print Vytlačiť stránku
© 2003-2022 zapo & post authors, vygenerované za 0.063 sec.