zaregistrovať sa Poviedky Hefty Runy Cintorín postáv Dopravné prostriedky - Osobné autá - Nákladné autá - Motorky - Lietadlá - Vrtuľníky - Sondy - Obrnené vozidlá - Ostatné zázraky Zbrane Rôzny materiál Pravidlá Karty postáv Katalógy Programy Ostatné index messageboard odkazy info o stránke help mapa servru M-577 APC TATRAPAN T1 BVP-3 TATRA, V3S - korba, MPV, MW, PV, EV Rheinmetall GmbH GeFaS II AA komplet BRAMS T-72 M2 Thyssen-Henchel Fuchs Gaz 3937 RSS príspevkov RSS msgboardu RSS komentárov |
TATRA, V3S - korba, MPV, MW, PV, EVkategória: Obrnené vozidláposlal Jan ( 21.06.2007 | 08:57:43 )
Tatry jsou a vždycky budou spolehlivá vozidla a staré V3S měli perfektní konstrukci i motor, málo kdy se porouchaly. A když se tohle spojí tak vznikne spolehlivé a málo poruchové bojové vozidlo. Vyrábí se v několika výrobních verzích. Ty jsou korba - tedy zadní část vozidla tvoří rampa na uložení předmětů, která se může zakrýt plachtou. Poté je MPV - což je mobilní protipěchotní vozidlo. Jeho zbraňové vybavení efektně zničí jakoukoli živou jednotky. MW - což je mobilní výsadkové vozidlo. Korba je pokrytá těžkým pancířem a vejde se do ní až 20 osob. Poté PV - pomocné vozidlo. Na jeho korbu se může namontovat popelářský box, míchačka, hydraulické rameno a další. A jako poslední je tu EV - což je explozivní vozidlo. Je to obrovská obrněná pojízdná krabice, která se ovládá na dálkové ovládání a když dojete na místo určení tak exploduje. Všechny tyto typy jsou velice spolehlivé a nový typ úspornějšího motoru je také spolehlivější.
U korby nejsou namontované žádné zbraně. Tato verze je pro dvě osoby, na korbu se vejde deset lidí. MPV, arzenál tvoří 5 kulometů ASSA (viz zbraně), každý na jedné straně vozidla a na střeše, posádku musí tvořit minimálně 6 lidí - řidič + 5střelců, Vejde se jich dovnitř 11. MW - arzenál je jeden kulomet ASSA umístěný na střeše, který je ovládaný zevnitř, posádku může tvořit až 20 osob + řidič a spolujezdec, který ovládá střílnu. PV nevlastní žádný arzenál a posádku tvoří jen řidič a spoljezdec. EV - výbavou je makro fůzní hlavice umístěná pod vrstvou pancíře a obklopená hřeby. Při výbuchu jsou všechny postavy, i ukryté za zdí, pokud jsou ukryté pod zemí nebo v příkopu tak nejsou, v okruhu 100 metrů zabiti. Po výbuchu je EV zničeno.
|
![]() |
![]() |
![]() ![]() © 2003-2022 zapo & post authors, vygenerované za 0.063 sec. |