Shadowrun

http://shadowrun.netroof.eu/

Shadowrun
.
Shadowrun
21.05.2022 - 15:09:39
Shadowrun
Shadowrun
Shadowrun
meno:
heslo:
[reg]   autologin
Shadowrun
Shadowrun

Rick a jeho pistolka

kategória: Hefty

poslal Jan ( 30.08.2007 | 10:19:29 )

Můj kámoš Rick si koupil Gathling, což je rotační kulomet s osmi hlavněmi. Speciálně vytvořený mnou. Tak jak to všechno bylo.

Rick přišel do obchodu se zbraněma a chtěl něco s velkým kalibrem a kadencí. Ohavnej zrzavej obchodník zašel do vedlejší místnosti a přinesl tuhle dvacetikilovou hračku. Rick za ní bez mrknutí oka vyplázl 9000Y. Je to faktis dělo. Poté se jen otočil a odešel z obchodu.

O deset minut později stál na horním patře parkoviště a poskytoval bodyguarda jednomu obchodníkovi přes drogy. Všechno se to najednou nějak zvrtlo a ocitl se v palbě. Šest kupců prostě nechtělo zaplatit nemalou částku za dodávku a tak to chtěli vyřešil kovem. Rick zmáčkl spoušť a řval "všechno to tady pokosim, uáááá", ale bylo mu to hovno platný. Nekoupil si do zbraně náboje a tak se Gathling jen točil a točil, ale k výstřelu nedošlo.

A ptáte se jak skončil. Tak nejdřive ho provrtalo v oblasti žaludku šest nábojů - ty prošly i přes zbroj. To padl na zem a snažil se dostat k autu. Byl stále naživu, když k němu přišel jeden z kupců drog, vzal ho na ramena a hodil ho ze střechy parkoviště. Naštěstí v polovině pádu přišel o vědomí a tak už necítil tvrdy dopad na chodník. Přimo na hlavičku.

Jeho pidimozek se válel dobré tři metry od těla.

< LOST SAMURAI Motorová pila >
zobrazené: 2390x
hodnotenie: 1 (1), hlasovalo: 5

Ako sa Vám páči tento príspevok?

ohodnotiť známkou 1 ohodnotiť známkou 2 ohodnotiť známkou 3
Pokiaľ chcete pridávať nové veci alebo písať komentáre, musíte sa prihlásiť (prihlasovací formulár sa nachadza hore).
Pokiaľ ešte nemáte svoj účet, tak si ho môžete ihneď vytvoriť registráciou na naších stránkach.
.
.
top Hore | print Vytlačiť stránku
© 2003-2022 zapo & post authors, vygenerované za 0.015 sec.