Shadowrun

http://shadowrun.netroof.eu/

Shadowrun
.
Shadowrun
4.07.2022 - 02:34:08
Shadowrun
Shadowrun
Shadowrun
meno:
heslo:
[reg]   autologin
Shadowrun
Shadowrun

Spacetech-D11a "Orion" - Iontový nákladní modul

kategória: Lietadlá

poslal hokum ( 21.04.2009 | 18:55:28 )

Je nákladní vesmírné plavidlo s trupem o tvaru kvádru se zkosenými hranami a čelem vysoký 6m, široký 8 metrů a dlouhý 23 metrů, vyrobený z lisované směsi duralu a keramiky. Ve střední části trupu jsou umístěné horizontálně čtyři obousměrné iontové motory  na hranách trupu a čtyři vertikálně. Motorové skříně jsou 3 metry dlouhé, 1 metr široké a vysoké. Mají rovněž tvar kvádru a mají žaluzie. Jsou zde také nádrže s palivem a hlavní elektronická výzbroj plavidla. O zdroj energie se starají akumulátory a Suncell panely.
Uspořádání trupu je přepážkové. První přepážkou je jednomístný kokpit o délce 2 metrů, následovaný prostorem pro osádku o délce 8 metrů se vzduchovým uzávěrem, dále je ve středu trupu 3 metrová strojovna a nakonec 10ti metrový nákladní prostor s nákladními dveřmi. Strop je vysoký 2,5 metru.
Dokáže pojmout až 40 tun nákladu a 2 tuny užitečného nákladu pro posádku.
Iontový motor - tento motor využívá elektrické energie ke vzniku iontů palivového plynu, které tryskají v paprsku ven z motoru. Výhodou je, že tento motor spotřebuje pouze několik desítek gramů plynů denně za neustálého provozu. Provozní napětí motoru je 10kV.
Nejzranitelnější části motoru je mřížková elektroda, bez které prostě nefunguje. Jedna elektroda do těchto trysek vyjde na 20 000 Y. Jakmile tryska schytá poškození za M, přestává po několika hodinách fungovat. Jakmile za V, je okamžitě mimo provoz.
Provozním palivem je hlavně elektrická energie (akumulátory s kapacitou 10 000 PF) a jakýkoliv netečný plyn vyjma Helia v nádrži o objemu 5000l, která vystačí na padesát let provozu. Spotřeba energie při maximálním tahu je 1 200 PF denně, 130 PF při vypnutých motorech. Mřížky se opotřebují po 2 měsících provozu a je nutno je vyměnit (dovednost K/O Vesmírná plavidla cč 4)

Výbava:
Vysílačka úrovně 8
Hermetické uzavření
Regenerátor vzduchu a vody
Obytné prostory pro 3 osoby (WC, chemická sprcha, přídělový automat)
Systém umělé gravitace
Suncell 450PF/hodinu
+ další dle přání zákazníka

nákladní prostor: 800 CF (100 m3) pro až 40 tun a 2 tuny pro posádku

Typ startu: VTOL (Vertical Take-Off Landing)

Neozbrojená verze je volně koupitelná, podmínkou je legální SIN nebo padělaný s úrovní nejméně 12

(pozn. Iontový motor je věc poměrně stará, vyvinutý v 60tých letech v NASA, v současné době používaný k pohonu meziplanetárních družic. Konstrukce plavidla a motoru, provoz a doprovodná elektronika je jednodušší než u plavidel s chemickým raketovým pohonem. Je také spolehlivější, bezpečnější, ekonomičtější a naprosto ekologický)

typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Vesmírné plavidlo 7 (dovednost Vesmírná plavidla) 710 (v atmosféře), 75000 (vesmír a vyšší části stratosféry) 9 6 1 4 1 057 300 28/3 měsíce 7

Galaxis IB-10c >
zobrazené: 2683x
hodnotenie: 2 (2), hlasovalo: 1

Ako sa Vám páči tento príspevok?

ohodnotiť známkou 1 ohodnotiť známkou 2 ohodnotiť známkou 3
Pokiaľ chcete pridávať nové veci alebo písať komentáre, musíte sa prihlásiť (prihlasovací formulár sa nachadza hore).
Pokiaľ ešte nemáte svoj účet, tak si ho môžete ihneď vytvoriť registráciou na naších stránkach.
.
.
top Hore | print Vytlačiť stránku
© 2003-2022 zapo & post authors, vygenerované za 0.070 sec.