Shadowrun

http://shadowrun.netroof.eu/

Shadowrun
.
Shadowrun
4.07.2022 - 02:03:28
Shadowrun
Shadowrun
Shadowrun
meno:
heslo:
[reg]   autologin
Shadowrun
Shadowrun

Zbrane

Zbane, kanóny, kulomety, bazoky, pistole, big bum bum ...


VV48 - Metal Storm sidearm

poslal Ekin ( 28.01.2009 | 09:50:22 )
VV48 je ľahká pištoľ založená na systéme Metal Storm. Systém dovoľuje streľbu s vysokou kadenciou a krokovou presnosťou. Vysokej kadencie je docielené uložením projektilov "za sebou" v hlavni a elektronickým odpaľovacím systémom. Takže jediná naozaj pohyblivá časť zbrane sú projektily samotné. Krokovou presnosťou sa rozumie fakt, že všetky vystrelené projektily v jednej "dávke" zasiahnu cieľ na jednom mieste. Toho je dosiahnuté neuveriteľne vysokou rýchlosťou streľby, ktorá má na svedomí fakt, že účinky spätného nárazu sa prejavia až po vystrelení troch projektilov.

Nedostatky:
Kôli uloženiu za sebou sa efektívny dostrel zbrane znižuje oproti konvenčným zbraniam o tretinu. To je spôsobené tým, že niektoré projektily sú bližšie ku koncu hlavne ako ostatné.

Pretože sú projektily v hlavni uložené za sebou, nastáva problém s nabíjaním a dlhšou streľbou. Zbraň má štyri hlavne. V každej hlavni je 6 projektilov. Streľba je dávkami po troch. Teda po vystrelení 6 nábojov treba "otočiť" hlavne a umiestniť "nabitú" hlaveň do palebnej pozície (1 jednoduchá akcia).

Náboje a nabíjanie:
Z pochopiteľných dôvodov je nabíjanie zbrane netriviálnou záležitosťou. V podstate sa pri nabíjaní vsunie do zbrane nová hlaveň. Vsúva sa zo zadu a proces pripomína vkladanie náboja do bubeníčkového revolvera. Hlavne sú na jedno použitie, teda dobiť sa dá len novou. Vloženie jednej hlavne trvá komplexnú akciu.

Pretože projektily sú trochu upravené, nedá sa použiť extotická munícia, len štandardné strelivo.

Systém metal storm bol pôvodne vyvýjaný pre americkú armádu. Po zrušení kontraktu sa síce objavili pokusy na komerčné využitie, avšak bez väčšieho úspechu. Systém na dlhú dobu upadol do zabudnutia. Roku 2045 odkupila korporácia FUCHI práva na prednostné použitie a výskum a od roku 2048 začala nasadzovať zbrane vo svojich elitných bezpečnostných zložkách.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
ľahká pištoľ 12 24 (4 hlavne*6 nábojov) dávka (3 náboje) (2 dávky za komplexnú akciu) 12V 0,2 16 (munícia 14) 5400 5

Zabijáčtí nanoboti "Neviditelná smrt"

poslal hokum ( 13.12.2008 | 15:43:41 )
Neviditelná smrt jsou nanoboti naprogramovaní na rozklad určitého druhu materiálu na jednotlivé atomy. Jako základ slouží nanoboti libovolného druhu od jakékoliv organizace, až je pak Někdo přeprogramuje. Oblíbená zbraň teroristů a bojovníků za svobodu všeho druhu.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
zbraň na atomické úrovni pouhým okem nezjistitelní, zjistitelní elektronickým mikroskopem není není na úvaze GM, nelze je v klasických případech "rezistit" není 16+/1 měsíc+ 50 000 Y + různý (1-10)

Elektro-impulzní 10mm ruční automatická pistole MEISER-P

poslal hokum ( 3.05.2008 | 09:11:59 )
Jinými slovy neobyčejná zbraň za neobyčejné peníze. Velikostí se podobá Ares Predatoru, jen má o něco delší hlaveň (7 cm). Vyrobená za použití nanotechnologie. Z pevných moderních slitin. LCD displej na závěru zbraně Vám udává informace o stavu zásobníku, baterie a zbraně samotné. V čem jiném je tak extra?
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
high-tech pistole 5 20 PA 16V průrazné (10M bez urychlovače, neprůrazné) 4 Kg 28/28 dní 420 000 Y 2,5

Colt 2051

poslal Gurk ( 10.12.2007 | 20:04:30 )
Znovu objevená legenda se vrací. Legederní Colt 1911 v novám. Základ této zbraně tvoří palebný systém, který je prověřen od jeho předchůdce.Pistole je elegantní a dobře utajitelná, munice ráže 0.45 palcu má dostatečnou zastavovací schopnost pro osobní ochranu.Elegantní a nebezpečná, parádní kousek pro sběratele a lidi kteří vědí co chtějí. Lze koupit i upravené na míru dle zákazníkova vkusu jako třeba perleťová rukojeť, symbol jednotky na rukojeti či pozlacená verze.Ceny v závorce jsou pro jedinečné kousky.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
TP 6 7(z) PA 9M 2 6(12) 600(1500) 1,5(5)

Přídavný kulomet ASSA

poslal Jan ( 21.06.2007 | 09:44:14 )
Tento kulomet je už dávno dědeček. Jedná se o čtyřhlavňový těžký přídavný nerotující kulomet typu alien. Umožňuje střelbu dávkou a to tak, že se hůlavně střídají. Nejdříve jedna, potom druhá a tak dále. Je to takto udělané proto, protože pokud by zbraň měla jen jednu hlaveň a chtěla naplnit takovou kadenci, jakou má se čtyřmi hlavněmi, tak by docházelo k obrovskému přehřívání a mohlo by dojít k explozi. Se čtyřmi hlavněmi se to ale nemůže stát. Zbraň používá celkem vzácnou mikrorážovou (1,5 mm) pásovou munici. Jeden pásový zásobník obsahuje 4.500 nábojů plus mínus ta stovka. Náboje jsou celkem přesné, ale při střelbě se hlavně schválně odkloňují o desetiny milimetru, aby vystřelené náboje vytvořily souvislý pás. Náboje se po nárazu do měkké tkáně rozprsknou a způsobí tak vnitřní krvácení a většinou i okamžitou smrt. Každý pátý náboj v pásu světélkuje, to z důvodu viditelnosti i v noci. Tento kulomet se může přimontovat k vozidlu - nákladní vozidla, obrněná vozidla a vrtulníky. K jiným vozidlům se přimontovat nesmí. Může se obsluhovat manuálně, přes spoušť, a nebo přes program, který namontujete a střílíte z vnitřku auta.Kulomet váží 450 kg, proto ho nemůžete používat jako klasickou střelnou zbraň, nemůžete ho nosit, ani držet v ruce. Samotný kulomet se velmi těžko shání, je jednodušší si ho koupit i s autem.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
Přídavný těžký kulomet. nejde utajit mikrorážová munice, speciál A 10V x 4 (pokud zasáhne jeden, zasáhnou všechny hlavně) 450kg plný 350kg prázdný viz dopravní prostředek viz dopravní prostředek -

Panzor Hammer

poslal Jan ( 20.06.2007 | 11:10:11 )
Chcete kladivo na chcípáky ulice. Tady je. Tato brokovnice s bubnovým zásobníkem umístěným v dlouhé pažbě zbraně umožňuje střelbu dávkou. Není to ani tak dávka jako držící automat. Držíte spoušť a náboje lítají za sbou s rozestupem půl sekundy. Zbraň ńemá žádný zaměřovač, protože to nepotřebuje. Je chlazená vzduchem, který jí dodává výkoný větrák poháněný baterií, která se musí každý měsíc dobýt. V zásobníku je padesát nábojů. Tato brokovníce se nedá nabít jako všechny ostatní. Nabíjí se přes zásobník na jedno použití. Ten koupite v každém obchodu se zbraněma za 400Y.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
brokovnice 1 Speciální zásobníkové broky s vracícím žhavícím ústrojím. Zásobník 50 nábojů, po vystřelení se vyhazuje. PA/D 10S - 10V podle zásobníku 5 kg měsíc 6.500Y

Kyselinová pistolka

poslal Jan ( 20.06.2007 | 10:35:20 )
Jedná se o obyčejnou dětskou hračku - vodní stříkací pistolku z plastu. Tyto hračky jsou na úpadku, protože děti si v dnešní - alias herní - době hrají s opravdovými zbraněmi, ale seženete je na každém rohu. V každém stánku nebo obchodě. Tato pistolka stojí 10Y, ale nemůžete do ní ihned napěchovat kyselinu. Musíte jí vyztužit keramickými články, které kyselina nerozpustí. Tyto články seženete v nemocnici nebo lékárně za cca 60Y, ale pokud je jich nedostatek, může to být klidně 300Y. Pokud máte obě tyto věci, tak se můžete pustit do díla. Na celou úpravu nepotřebujete mít žádné odborné znalosti a trvá půl hodiny. Poté stačí sehnat žíravou kyselinu, tu seženete také v nemocnici, litr za 100-500Y. Nabíjí se tak, že se kyselina vlije do otvoru, trvá to stejně dlouho, jako dvě přebytí u normální zbraně. Naíjet musíte po každém výstřelu, protože spotřebuje těch 0,2 litru, které jsou ve zbrani, při jednom výstřelu. Utajitelnost je také celkem velká, protože se nedá zjistit rentgenem a když jí na někoho vytáhnete, možná Vás vysměje. Ale když vystřelíte, tak se smát přestane. Doporučuji jí používat jako zbraň, která poškodí zbroj a poté můžete útočníka odrovnat snáz. Když kyselina dopadne na kůži, spustí bolestivou reakci, při které se nemůže protivník soustředit a proto ani střílet. To trvá jedno kolo, při boji. Na kůži protivníka zraníte tehdy, když nemá žádnou zbroj, ani oblečení. Takže musí mít nějakou část těla nahou. Nezraňuje životy !!!! Po rozleptání , což trvá tři bojová kola po zásahu, zbroj, oblečení padá na zem a protivník má tuto část těla nahou. Oblečení či zbroj je zničené. Její dostřel činí pouhých 5 metrů, na to pozor.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
stříkací pistolka 6 0,2 litru kyseliny (musí být označená jako žíravina) A - po stisknutí spouště stříká ničí zbroje a oblbečení ihned po zásahu, vytváří popáleniny na kůži - vznikají neléčitelné jizvy (nutná plastika) 0,1 kg bez kyseliny 0,3 kg s kyselinou ihned 10Y samotná hračka stříkací pistole, 60Y keramické vložky -

Zneviditelňovací kombinéza "Shady cloak"

poslal hokum ( 31.05.2007 | 12:05:27 )
Jedná se lehkou, fotovlákny pošitou kombinézu. V kombinéze je integrovaný počítač, který řídí a reguluje činnost fotovláknité sítě. Kombinéze izoluje uživatele od okolního prostředí tepelně. Kombinéza zaručuje i vzdušnou a vodní izolaci. Součástí kombinézy je dýchací přístroj a termoregulační jdenotka. Součástí je i přilba.

Aplikace pro pravidla:
- Přidává k cč pro odhalení uživatele +6
- Pro tepelnou detekci +4
- Drží neviditelnost na uživateli do té doby, než utrpí požkození M a vyšší, poté dojde k znerovnovážnění systému a účinnost kombinézy je poloviční. Rovněž je náchylná na silné elektromagnetická pole.
- Kombinéza sama o sobě je brnění 3/0
- Neviditelnost se nevztahuje na ostatní předměty, které jsou "vně" kombinézy.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
Speciální oblečení je-li vypnutá je pouhým okem na uživateli zjistitelná, zapnutá je nezjistitelná energetické články. Jeden vystačí na 1 hodinu, stojí 5 000 Y není není 2 kg 24/2 měsíce 880 000 Y 3

M1 A1 browning

poslal Jan ( 17.05.2007 | 11:20:53 )
Lehká útočná puška, která se hodí do každodeního nepokoje na ulici. Zapomeňte na baseballové pálky, tohle je mnohem větší zábava. Při střelbě je téměř nehlučná, ale dělá dobré škody v protivníkovi.
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
útočná puška 3 20(z) PA 14V 2 kg 2/12 hodin 4000 Y 2

Automag 2050 - 15 mm

poslal hokum ( 17.11.2006 | 18:55:34 )
Automag 2050 je obrovská automatická pistole s mohutnou ráží. Sama pistole váží 5 Kg a upětný ráz za každou střelu není 1, ale 2 a při každým výstřelu se musí čelit omráčení 6 M O. Vzhledem k rozměrům zbraně, doplňky stojí 3x více, než na normální zbraň. Doplňky může mít pod hlavní, na hlavni a na závěru. Dostřel tohoto kanónu je oproti těžké pistoli trojnásobný.

Existuje i 18 mm verze (označená v závorkách, zpětný ráz pro ní je 3, a zranění 8M O)
typ utajitelnost munícia streľba poškodenie váha dostupnosť cena index
Automatická pistole mimořádného kalibru 4 (2) 10 z (7 z) PA 15 V (18 S) 5 Kg (8 Kg) 8 / 14 dní (12 / 1 měsíc) 8 500 Y (13 000 Y) 2,5 (4)

strana
1 2 3 4 5  >>>
.
.
top Hore | print Vytlačiť stránku
© 2003-2022 zapo & post authors, vygenerované za 0.075 sec.