Shadowrun

http://shadowrun.netroof.eu/

Shadowrun
.
Shadowrun
4.07.2022 - 01:00:25
Shadowrun
Shadowrun
Shadowrun
meno:
heslo:
[reg]   autologin
Shadowrun
Shadowrun

Dopravné prostriedky

Autá, motorky, lode, lietadlá, kleoptery,...


Spacetech-D11a "Orion" - Iontový nákladní modul

poslal hokum ( 21.04.2009 | 18:55:28 )
Je nákladní vesmírné plavidlo s trupem o tvaru kvádru se zkosenými hranami a čelem vysoký 6m, široký 8 metrů a dlouhý 23 metrů, vyrobený z lisované směsi duralu a keramiky. Ve střední části trupu jsou umístěné horizontálně čtyři obousměrné iontové motory  na hranách trupu a čtyři vertikálně. Motorové skříně jsou 3 metry dlouhé, 1 metr široké a vysoké. Mají rovněž tvar kvádru a mají žaluzie. Jsou zde také nádrže s palivem a hlavní elektronická výzbroj plavidla. O zdroj energie se starají akumulátory a Suncell panely.
Uspořádání trupu je přepážkové. První přepážkou je jednomístný kokpit o délce 2 metrů, následovaný prostorem pro osádku o délce 8 metrů se vzduchovým uzávěrem, dále je ve středu trupu 3 metrová strojovna a nakonec 10ti metrový nákladní prostor s nákladními dveřmi. Strop je vysoký 2,5 metru.
Dokáže pojmout až 40 tun nákladu a 2 tuny užitečného nákladu pro posádku.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Vesmírné plavidlo 7 (dovednost Vesmírná plavidla) 710 (v atmosféře), 75000 (vesmír a vyšší části stratosféry) 9 6 1 4 1 057 300 28/3 měsíce 7

Trashmaster ZSU-A

poslal hokum ( 4.08.2008 | 12:13:09 )
Aby se zamezilo bakteriologickým a virologickým epidemiím, musí se uklízet odpadky a neorganizované skládky. Ale co dělat, když v té čtvrti nemají megakorporace rádi?

Odpovědí na nouzové úklidy je Trashmaster model ZSU-A! Je založen na koncepci pásového podvozku, kde je pás hnán po obvodu trupu, čímž je stroj mobilnější než kdy dřív. Trup je pancéřovaný a hermeticky uzavřený. V přední části vozidla jsou dva válce, které jsou speciálně profilované a opatřeny diamantovými trny (samosebou průmyslovými diamanty). Válce slouží jako podavače odpadu do drtiče uvnitř vozidla. Ovšem slouží i k prorážení překážek jako například zdi zasypaného domu či sutiny. Z drtiče jde refinovaný odpad do kontejneru v zadní části vozidla, kde je sterilizován intenzivním UV zářením. Posádka je umístěná v střední části vozidla a k výhledu ji slouží kamery po celém prostoru vozidla. Pohon zajišťuje objemný spalovací motor o výkonu 3600 koňských sil. Výhradně k služebnímu použití.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Sběrač odpadu 5 25/85 8 16 4 3 570 000 Y 24/1 měsíc 3

Aero Jetpack A101a

poslal hokum ( 4.08.2008 | 11:40:49 )
Je zařízení o velikosti batohu střední velikosti. Je vyroben z polymerů a není opatřen kapsami. Uvnitř batohu jsou dvě nádrže s palivem a ve středu dna batohu je hubice malého kompresoru. Trysky jsou dvě a jsou vyvedeny z boku batohu a jsou lehce otočné (+/- 20 strupňů).

Náplň a baterie vydrží asi na 90 minut letu. Baterie je z kapacitních důvodů jednorázová. Náplň stojí 15 000 Y a baterie 500 Y. Předpokladem je SIN, na ulici to může být dražší.

Nevýhodou je, že pokud je na uživatele veden útok zezadu střelnou, nebo sečnou zbraní, je určitá šance (hod 1k6 a 1 a 2 znamenají zásah do nádrží), že po zásahu nádrže explodují. A jsou velmi výbušné - 12S uživateli a -3 za každý metr od uživatele
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Jetpack 4 30/90 0 1 1 - 165 000 Y 12/3 dny 2

Novatech ZL-8 "Spider"

poslal hokum ( 24.05.2008 | 12:52:02 )
Ne více než půlmetrový pavouk se šesti nohama. Hlavohruď je opatřena kamerami a akustickými senzory (Noční vidění, Infra a audio od 2Hz - 44 kHz, laserový mikrofon). Pavouček má 250 Mp interní paměti s čipjackem a vysílačkou. V zadečku je uložena baterie 45 PF a solární panel (10PF za hodinu na jakémkoliv světle). Stroječek má na zádech jednu manipulační končetinu a firmpoint na malou zbraň, nejčastěji tázér nebo pro majetnější laser.

Konce končetin jsou vyrobeny za pomocí nanotechnologie a obsahují podobnou strukturu, za pomocí které gekoni lezou po stěnách (lamely). K tomu všemu je stroj dosti bezhlučný a má extrémě malou spotřebu. Nikdy nevíte, zda vás nesleduje...
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Elektronický špeh 2 3 / 20 1 3 8 4 86 000 Y 8 2

UAAB - model 14HA "Cube"

poslal hokum ( 24.05.2008 | 12:32:28 )
UAAB - Utility Armed Armored Bot, přezdívka Kostka je více než přesná. Vypadá jako krychle s mírně zkosenými hranami a má dvě krátké nohy s kloubem vzad. Nohy jsou uchyceny kyčlemi na bocích trupu. Na spodní části trupu je mikrověžička s reflektory, dálkoměry a detektory pohybu. Hlavní senzory jsou umístěné na přední stěně, v prostřed. Pak má ještě méně účinnější senzory na bocích a vzadu. Celé toto je asi 3,5 metru vysoké a 2 metry dlouhé. Na bocích jsou umístěna skládací univerzální manipulační ramena, každé s maximální nosností 430 kg. Pro účely stabilizace je tato sonda na spodní straně trupu za věžičkou s reflektory vyklápěcí podpůrný podvozek. Cube zdolává svahy se stoupáním až 63% včetně schodů.

Využívá se jako hlídač a manipulátor se zbožím ve skladištech, nebo jako lehký bojový stroj.

Pohon: Multifuel - 800 litrů
Spotřeba: 10 km / litr; 1 litr na hodinu činnosti
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Těžká bojová sonda 6 8 / 16 8 24 (18) [12] 1 5 470 850 Y 26 2

GMC D30 "Whale"

poslal hokum ( 24.05.2008 | 11:10:35 )
Aerodynamicky tvarované nákladní vozidlo o velikosti dieslové 3+3 lokomotivy. V předu je pod tónovaným sklem skrytá kabina se třemi sedačkami vedle sebe a obytným prostorem pro 3 osoby. Pod střechou vozidla je průlez do strojovny v zadní části vozidla, kde jsou uložené primární baterie, sekundární jsou uloženy v pancéřových kontejnerech na spodu vozidla. O pohon se starají čtyři magneticko impulzní elektromotory. Ve střední části vozidla je rozměrný nákladní prostor pro až 50 tun nákladu na prostoru - šířka 5 metrů, výška 4 a délka 20 metrů.

Vozidlo je projektováno na obratný převoz těžkých nákladu po městě a vzdálenosti. K tomu je vybaveno novým konceptem náprav, kde vlastně kola jsou kulovitého tvaru uchycené v čelistech (velmi vzdáleně připomínající hrot kuličkového pera) a pohonná soustava vozidla je bezkontaktně roztáčí a brzdí. Tato "kola" jsou zakrytovaná, protože není těžké je za provozu vypáčit. Vozidlo je na druhou stranu rychlé jako normální vozidlo s manévrovatelností přesahující pásové vozidlo na silnici (může napříklat kolmo zatočit aniž by se muselo otáčet). Nehodí se do terénu.

Počet "náprav" : 2 + 2
Motory pohánějí vnější nápravy (poslední a první)
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Těžké nákladní vozidlo 4 / 8 150 / 240 10 12 4 3 780 000 Y 12 1,5

Aegis "Mammoth" 510

poslal hokum ( 14.05.2008 | 15:53:00 )
Už vás nebaví u stávajících vozů platit 5 nujenů z 10ti za provoz vozidel s tepelnými motory? Chcete výkon? Líbilo by se vám mít téměř tisíc koní pod kapotou? Kalifornská automobilka přichází s koncepcí nového nákladního vozu poháněného elektromotory! Vysoká pořizovací cena, doživotní záruka a nenáročný provoz.

Ke koupi každého vozu dostanete zdarma čtyři palivové tyče.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Atomový nákladní auto 4/7 až 160 km/h (snížuje se dle kvality cesty) 6 12 1 4 750 550 Y 12/měsíc 3

Galaxis IB-10c

poslal hokum ( 30.04.2008 | 17:12:40 )
Je nekovový stroj, s pevným jednoduchým doutníkovitým trupem s dolnoplošným delta křídlem. Příď je vybavena kabinou pro dva polity s úzkými průzory. Za kabinou se nachází nákladový prostor přibližně 15 metrů dlouhý, v bocích prosklený. Tato okna lze snadno vyjmout a nahradit bloky polymeru, z kterého je vyroben celý trup. Ve spodní části trupu jsou uloženy masivní akumulátory a regenerátor vzduchu se záložními kyslíkovými bombami. Ve středu křídel jsou uložené elektromotorové gondoly (jedna v každém křídle, celkem dvě), které jsou opatřeny směrovými kormidly, v tlačném uspořádání. Vrtulové listy jsou sklopitelné a samozřejmostí je možnost změnit úhel natočení listů (proti směru letu). Zadní část trupu je obsazena raketovými vodíkovými motory.

Jedná se tedy o letadlo schopné kosmického letu na krátkou vzdálenost (obvykle posuv po orbitě, výletní cesty, zásobovací cesty na orbitální stanice, apod). Vzlétne jako normální letadlo a za pomocí elektromotorů vystoupá na maximální výšku (kolem 15-25 km, záleží na podmínkách). Poté sklopí vrtule a zažehne raketové motory. Sestup z kosmu na zem provádí tak, že před vstupem do atmosféry roztáhne vrtule do maxima, vytáhne vzdušné brzdné štíty (hřbetní, křídelní a na směrových kormidlech) a brzdí svůj pád, není tedy pokryt keramickými destičkami (v případě selhání mechanismu vrtule může shořet v atmosféře, riziko je však při dobrém zacházení rovné nule). Díky tomu je podstatně jednodušší než velké vysokovýkonové kosmické lodě. Je využíván hlavně jako zásobovací a výletní k orbitálním stanicím
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
letadlo / raketoplán 5 (raketoplán - 6) 550 km/h (až mach 11 ve vesmíru) 6 8 4 4 770 000 Y 12 3

Postrach

poslal hokum ( 29.06.2007 | 10:31:33 )
Nejedná se o stroj vyráběný seriově v nějakém podniku, nýbrž o stroj sestavený prvotřídními pouličními mechaniky. Plány vytvořil mechanik známý pod pseudonymem "Junky", a jsou na Matrixu zveřejněny na speciálních fórech, kde ví, kdo co má hledat.

Stroj má trup zhotovený ze ocelových svařovaných trubek, křídla jsou celokoková, křidélka jsou celokovová a stejně tak i brzdící klapky. Jedná se o dvouplošník s dvojitými směrovými kormidly. Kokpit je ve tvaru válce se zaobleným čelem, je prosklený a pojme čtyři osoby, avšak není problém jej dodatečně rozšířit. Podvozek je příďový u čtyřmotorové verze, záďový u dvou motorové verze. Rozměrově se od sebe verze neliší, pouze motorové gondoly u čtyřmotorové verze jsou opatřeny ještě protiběžnými tlačnými vrtulemi, motory jsou v gondole uloženy za sebou.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
VSTOL pouliční speciál 4 (5) 60(60) / 280(240) 8 8 1 není 200 000 - 350 000 dle GM 1

DIRTY DESIGN

poslal Jan ( 22.06.2007 | 11:30:55 )
Chtěl bych ještě uvést jednu tuningovou firmu, kterou celkem často při hraní používám. Jmenuje se DD dirty design. Neupravuje automobily z venku, ale hlavně po motorové stránce. Montují do všech motorů, které využívají elektrickou energii, usměrňovač a odstřeďovač. To jsou takové dvě malé hračičky, které Vám chci popsat.

Začnu usměrňovačem. Protože elektrická energie je rozpínavá, používá se tento přístroj, který využívá jednoduché elektrické indukce, k tomu, aby proud elektřiny usměrnil do správného přístroje - motoru - a to v plné síle. Pokud si necháte namontovat tento přístroj, zvětší vám rychlost o 10/20. Dochází ale při tom k nežádoucímu zahřívání a proto si budete muset dokoupit i lepší chladič, ktyrý je v ceně produktu. Celá tato úprava zabere 1 den a stojí 19.500 Y

Odstřeďovač je něco podobného, akorát tento přístroj elektrický paprsek neusměrňuje do jednoho bodu, ale rozštěpuje a takto oddělené částice vede zpátky před odstřeďovač a dokrmí další paprsek. Tímto způsobem šetříte motor a ani nedochází k postihům na motory-všechno zůstává stejné jako před tím. Pokud si ale necháte nainstalovat tento přístroj, tak Vám firma DD odebere kus chladícího ústrojí, které něco váží a poté se Vám zvýší ovládání vozidla o 1. Úprava zabere jeden den a stojí 7.000Y.

Smíte si nechat namontovat jen jeden takovýto přístroj. Nemůžete mít oba v jednom vozidle.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
tuning - - - - - - text text -

strana
1 2 3 4 5 6 7 8  >>>
.
.
top Hore | print Vytlačiť stránku
© 2003-2022 zapo & post authors, vygenerované za 0.088 sec.