Shadowrun

http://shadowrun.netroof.eu/

Shadowrun
.
Shadowrun
4.07.2020 - 20:07:10
Shadowrun
Shadowrun
Shadowrun
meno:
heslo:
[reg]   autologin
Shadowrun
Shadowrun

Dopravné prostriedky

Autá, motorky, lode, lietadlá, kleoptery,...


GIGA HAND-UP 100

poslal Jan ( 22.06.2007 | 11:06:51 )
Znáte ty šestnáctikolová obrovská monstra s tím obřím jeřábem na své korbě. Tak nyní Vám jedno takové prdítko ukážu. Jeho hmotnost činí 39 tun, jeho vysokozdvižné rameno se zvedne do výšky 100 metrů !!! a uzvedne 17 tun nákladu. Určitě se ptáte, k čemu takové vozidlo a ja Vám říkám... Bungee jumping chce zkusit mnoho lidí. A nebo ne??
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
šestnáctikolový jeřáb 1 10/15 9 2 7 0 1.500.000 Y 1 rok -

Škoda BERRY

poslal Jan ( 22.06.2007 | 10:50:52 )
Toto nákladní auto je posazené na pásovém podvozku, který firma Škoda vyráběla během druhé světové války pro tanky. Toto auto má kostkovou kabinu a za ní je volné místo, na které se dají posadit přístroje a kabiny. Můžete sem dát cisternu, koš, nakládací rampy, jeřáb, kabinu pro posádku nebo kotouč na uchycení vozíku. Dá se tedy použít jako nákladní auto i jako truck. Má velice špatnou elektroniku a poruchový motor, ale za tu velice nízkou cenu je to auto celkem zadarmo. Při stálém používání delším než 3 dny (jede bez zastavení a vypnutí motoru), se motor přehřívá a může se porouchat.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Nákladní auto, truck (pásové) 5 25/70 6 1 2 0 42.000Y 3/8 dní -

FARIOUS

poslal Jan ( 22.06.2007 | 10:39:56 )
Toto nákladní auto vypadá asi jako naše lokomotivy peršing, akorát je o něco menší. Vozidlo má pohon 8x8 a proto je v terénu velice dobře ovladatelné, ale v rychlosti pokulhává. Jedna velká výhoda je, že má řídící kabinu na obou stranách. Takže pokud dojedete ke stěně, nemusíte couvat, jen Vás sedačka vystřelí k druhému volantu na druhé straně a poté znovu jedete. Tento kolos je velice robustní a používá ho většinou armáda pro výsadky. Auto může mít 2 piloty - každého na jedné straně - 3 střelce na střílnách na střeše a 15 člennou posádku. Protože se jedná o málo opancéřované vozidlo, které se dá využít i na zvedání a nakládání nákladu, dal jsem ho do této rubriky.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Nákladní vozidlo 3 20/50 7 1 2 1 nedá se koupit nedá se koupit

Nákladní vozy pro Trucky

poslal Jan ( 22.06.2007 | 10:25:32 )
Nákladních vozíků je mnoho druhů. Základní rozdělení je vozy krátké, střední a dlouhé. Krátké do 12 m, střední do 15m a dlouhé od 16 m víš. Další rozdělení je podle nákladů. Cisternové, kontejnerové, nákladové odkryté, nákladové zakryté, nákladové s rampou, koše a další. Cisternové jsou ty, ve kterých se vozí voda, pivo, alkohol a další tektiny. Samozřejmě, že nemůžete dát do alkoholové cisterny vodu. Kontejnerové jsou ty vozy, které jsou jen podvozek. Jen ten očesaný rám. Na něj se poté položí kontejner, ten má vlastnosti plášť 4 pancíř 1. Nákladové odkryté převážejí různé krabicové zboží, a zakryté taktéž. Nákladové s rampou jsou dvoupatrové, vozí většinou automobily. Do košů se dává písek, odpadky a další. A do různých patří např. vysokozdvižné rameno, armádní vůz, obytný vůz a další.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Vozík viz truck viz truck 3 (cisternové, koše), 0 (všechny další mimo různé), druh vozíků různé jsou na objednávku a tam si určujete, kolik mají plášť i pancíř 1 (cisternové, koše), 0 )všechny ost. mimo různé) 4 viz truck od 20.000 do 50.000Y 1/2 dny -

TRANS AMERICANA

poslal Jan ( 22.06.2007 | 10:09:34 )
Trans americana je stará značka, která si ponechala svojí identitu přes všechny ty špatné léta. V dávných letech vyráběla mnoho druhů tahačů s obrovským výkonem, ale nyní se soustředí už jen na jeden typ, který pojmenovala stejně jako se jmenuje celá firma. Tento tahač je klasický americký tahač s dlouhým čumákem, který je plný převratné technologie. V jeho velké kabině jsou místa pro čtyři lidi. Jsou zde dvě sedačky a dvě nad sebou postavené postele. Jedinou změnou od dnešních tahačů je zadek pod karoserií. Tahač nemůže jezdit v dnešním, alias herním, světě jen tak s odkrytou nádrží. To je nerozumný. Tento truck se používá na ježdění s velkým objemným nákladem. V ostatních zázracích popíšu i vozy, které může tahat. Tento tahač může být vybaven zbraní, tu si ale musíte dokoupit a můžete jí namontovat na střechu.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Truck 5 bez vozu, 2 s vozem 50/160 bez vozu, 30/100 s vozem 5 2 5 1 480.000Y 1/5 měsíců -

Peugeot, Three style

poslal Jan ( 22.06.2007 | 09:55:02 )
Tak toto vozidlo by se dalo zařadit mezi kabriolety, ale je to spíše taková pojízdná raketa. Nemyslete si, že nevím jak se píše free style, ale to THREE tam mělo opravdu být. Jedná se totiž o tříkolku. Velice výkonou tříkolku. Přední náprava, na kterou je přenášena síla elektromotoru, je dvoukolová a zadní, která s jen veze, je jen jednokolová. Tím peugeot docílil razantní snížení hmotnosti vozidla a tím i zlepšil jízdní vlastnosti. Auto poskytuje místo pro dvě osoby, které jsou od sebe oddělené a každá sedí v takovém kokpitu, stejně jako ve formuli 1. Protože auto mělo být co nejvíc odlehčené, je karoserie dělaná z ultralehkých materiálů, ty se ale nehodí do žádné přestřelky.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Supersport. kabrio. 5 110/230 1 0 1 2 135.000Y 10/15 dní -

PORT Van

poslal Jan ( 22.06.2007 | 09:37:08 )
Dodávka, která je na světě už hodně dlouho. Její převratná, zkušební, technologie pohonu se vyplatila, ale nikde jinde se už nepoužívala. Celý motor totiž zabíral mnoho prostoru. Tato dodávka s uhlazenými tvary je jen pro dvě osoby. Zbytek nákladového prostoru tvoří malý nukleární reaktor, který vytváří energii pro pohon elektromotoru. Automobil je spolehlivý, nikde neuniká radiace, nemusí se dobíjet a další velice výhodné věci. Firma říká, že reaktor vydrží ještě 150 let. Dodávka je silně pancéřovaná, kdyby došlo k poškození reaktoru, dojde k výbuchu. Interiér a jízdní vlastnosti nic moc. Nejedná se ani tak o dodávku, jako spíše o combi, proto je tady.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
osobní automobil, menší dodávková konstrukce 3 30/90 4 4 3 1 190.000Y 1/2 měsíce -

Ford Pick up, old

poslal Jan ( 22.06.2007 | 09:29:08 )
Po té, co v roce 2010 firma Ford zkrachovala, se rozhodla dále vyrábět svůj, asi nejznámější, model. Jeho zaoblené tvary už dávno vyšly z módy, ale automobil se kupuje kvůli spolehlivosti, konstrukci a účelovosti. Jednoduché auto do práce, se kterým prožijete mnoho dobrých zážitků při vození dřeva, odpadků a dalšího harampádí. Na jeho korbu lze namontovat kulomet.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Pick up 4 40/100 5 1 3 0 25.000Y 2/4 dny -

Plymouth Kuda

poslal Jan ( 22.06.2007 | 09:24:22 )
Robustní americké auto. Trpí velkým přebytkem výkonu a proto se velice špatně ovládá. Patří do kategorie jezdi, ale pomalu. Má velký nedostatek elektronických posilovačů, přístrojů a dalších věcí. V základu je ale hydraulické odpružení, díky kterému můlže automobil hopsat. Hodí se na balení holek. Jen dvě místa k sezení.
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Osobní automobil 2 80/170 3 0 2 0 89.000 Y 5/10 dní -

BOSS maker long

poslal Jan ( 22.06.2007 | 09:15:13 )
BOSS maker je limuzína pro všechny případy. Pokud jste milovníci luxusu, dobrého šampaňského a krásných automobilů, tak toto je volba přesně pro Vás. Automobil je postavený na základní koncepci prodloužené tuhé konstrukce. Nyní trochu popisků o autu. Začneme exteriérem. Celý automobil působí velice robustně, hranaté tvary, malé zatemněné světla, temněná okna, to vše přidává na atraktivitě vozu. Maska vozu je ještě více robustní. Na každé straně jsou dvě úzké svítilny, které so po zhasnutí motoru otočí odvrácenou stranou, mezi těmito světly je obrovská mřížka chladiče, který patřičně chladí motor na palivové elektrické články. Ten dosahuje obrovských výkonů, ale hmotnost auta je příliš velká na dosahování nějakých velkých výkonů. Boky automobilu jsou stejně robustní a délka celého auta činí necelých 8 metrů. Záď je tvořena znovu čtyřmi svítilnami a vysoko objemovým kufrem, do kterého se vejdou dvě dospělé osoby. Automobil se vyrábí v několika barevných provedeních. Zlatá, platinová, měděná, stříbrná, chromová, černá perleť, modrá perleť, indigo, bílá a poslední je chameleon. Firma na požádání vytváří i barevné kombinace, příklad: bílá s měděnými pruhy atd...
Interiér je vytvářen také podle požadavků kupujícího a to na míru. Místo pro řidiče je oddělené stěnou s oknem, když vlastníte takovéto auto, tak si ho nemůžete řídit sami. \firma také může namontovat řídící program podobný autopilotovi, kde zadáte celou cestu a on jí dodrží, vyhne se případným konfliktům. Místo pro řidiče je vybaveno velice stroze a to v černé kůži. Budíky a všechno ostatní je podsvícené, ale stále je to nejhnusnější část auta. Místo pro cestující je vybaveno mnohem lépe. Může být provedeno v několika kožených variacích. Bílá, krémová, hnědá, červená a čarná kůže s doplňky ze dřeva. Výbavu tvoří televizor s výběrem několika tisíc filmů, které jsou umístěny v databázi, stejně tak i hifi věž, kde najdete všechny alba od roku 1995!!! Dále je zde lednice, různé sk´říňky, počítač. I přes tyto všechny věci je v automobilu místo až pro deset osob a to na postraně uložených sedačkách se stolkem. Automobil se v případě nutnosti může rozšířit o dvě místa ke spaní, které jsou umístěné v kufru.  
typ ovládanie rýchlosť plášť pancier signatúra autopilot cena dostupnosť index
Osobní automobil, limuzína 3 50/135 4 2 2 4 1.000.000Y bez řídícího programu, 1.150.000Y s řídícím programem 3/5 měsíců -

strana
<<<  1 2 3 4 5 6 7 8  >>>
.
.
top Hore | print Vytlačiť stránku
© 2003-2020 zapo & post authors, vygenerované za 0.114 sec.